Ako postupovať pri návrhu interiéru domu v Rakúsku

Priestorové stvárnenie interiéru domu v Rakúsku a jeho pôsobenie rozhodne ovplyvní postoj koncového užívateľa. Vydarený interiérový dizajn je základom, ktorý človek potrebuje pre vlastnú istotu, individualitu a slobodu.

Vo verejných priestoroch musí interiér zobraziť filozofiu firmy a odzrkadľovať korporátnu identitu. Jeho ďalšou úlohou je umožniť vytvorenie príťažlivého prostredia, ktoré by v pracovníkoch a návštevníkoch vzbudzovalo pocit motivácie.

V ďalšom kroku sa vyhotoví grafické zobrazenie objektu v mierke 1: 200 až 1: 100, s definíciou materiálového a farebného prevedenia, ako aj základným popisom objektu. V tejto fáze sa uskutočňujú aj prvé rokovania s úradmi a ďalšími odborníkmi a zároveň sa vypracuje prvý odhad nákladov.

Naše portfólio služieb v oblasti interiérového dizajnu zahŕňa širokú oblasť: celkový architektonický koncept, technické rozšírenie, povrchové, svetelné a farebné štúdie. K ponúkaným službám takisto patrí aj dozor nad realizáciou, dodržanie nákladov a časového harmonogramu, a technické a formálne realizácie nákladovo intenzívnych obytných oblastí, akými sú kuchyne, kúpeľne, wellness priestory vrátane ich optimálnej integrácie do interiérového konceptu.

„Vstúpenie do domu musí byť ako cestovanie, plné prekvapení.“ (Eileen Gray)

Potrebujete poradiť alebo pomôcť pri návrhu interiéru domu v Rakúsku?

Kontaktujte nás

Tags:

© 2018 einzigArtig | Vytvoril BOLD Digital

© 2018 einzigArtig
Vytvoril BOLD Digital