Projekčné služby

Projekty domov na mieru

Kompletné projekty domov od architektonickej štúdie až po realizačný projekt.

Akciová ponuka

Projekt pre stavebné povolenie už od 1 790 €

Upozornenie

Nasledujúci postup je špecifický iba pre projekt domu v Rakúsku. Pre klientov zabezpečujeme projekty domov na mieru aj na Slovensku.

Proces

Ako vznikajú projekty domov v Rakúsku a čo všetko obsahujú

Projekty domov v Rakúsku vznikajú v určitej postupnosti. Ideálne je, keď spolupracujeme s klientom už od uplného začiatku, a to už pri kúpe pozemku. Vieme poskytnúť cenné rady a zhodnotiť možnosti. Nasleduje kreatívna časť, kedy na základe Vašich požiadaviek tvoríme koncept budúceho domu. Nakoniec pripravíme potrebnú projektovú dokumentáciu a môže sa isť stavať.

Krok 1

Výber stavebného pozemku


Výber správneho stavebného pozemku je veľmi dôležitým krokom. Nie každý pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu podľa Vašich predstáv. Viažu sa k nemu určité obmedzenia, ktoré musí projekt rešpektovať. Rakúsko je v tomto smere prísnejšie ako sme u nás zvynutí.

Našim klientom ochotne pomôžeme s výberom stavebného pozemku a zabezpečíme, aby bolo ich rozhodnutie naozaj správne.

Krok 2

Architektonická štúdia


Ďalším logickým krokom je príprava architektonickej štúdie, ktorú vytvoríme na základe Vašich požiadaviek na veľkosť domu, jeho funkčnosť a vzhľad.

Výstupom sú vizualizácie exteriéru rodinného domu, ktoré Vám pomôžu si vytvoriť ucelenú predstavu o tom, ako bude Váš budúci dom vyzerať.

Krok 3

Interiérová štúdia


Voliteľným krokom je príprava interiérovej štúdie. Aj keď je interiér domu ten posledný krok pri realizácii, je veľkou výhodou pre Vás ak budete mať pripravenú štúdiu ešte pred začatím stavby. Umožní nám to zapracovať požiadavky, ktoré by inak znamenali zbytočné náklady na prerábku po dokončení stavby.

Výstupom, ktorý pre Vás pripravíme sú vizualizácie interiéru rodinného domu a predpokladaný rozpočet na jeho realizáciu. Tieto údaje Vám pomôžu vytvoriť si ucelenú predstavu o tom, ako bude Váš budúci interiér vyzerať a koľko asi bude stáť. Úplne presnú sumu však budete vedieť, keď Vám vypracujeme realizačný projekt interiéru.

Krok 4

Stavebné povolenie


Vypracujeme Einreichplan, projekt na stavebné povolenie, ktorý bude obsahovať všetky potrebné náležitosti k tomu, aby Vám bolo udelené stavebné povolenie. Súčasťou bude aj energetický certifikát, ktorý je nutnou súčasťou žiadosti o stavebné povolnie.

Vybavíme za Vás aj potrebnú administratívu, aby Vám už nič nebránilo začať v stavbe.

Krok 5

Realizačný projekt


Posledným, ale veľmi dôležitým krokom je príprava realizačného projektu. Ten obsahuje detailné výkresy pre jednotlivé profesie a na jeho základe je možné rodinný dom zrealizovať.

Pripravíme pre Vás Polierplan, realizačný projekt rodinného domu, spolu s detailným súpisom prvkov (výkaz výmer) potrebných na realizáciu celého rodinného domu.

Druhy projektov

Aký projekt potrebujete?

Zabezpečujeme kompletnú projektovú dokumentáciu, vybrať si však môžete aj samostatné typy projektov.

Architektonická štúdia - návrh domu alebo interiéru
Einreichplan - projekt domu pre stavebné povolenie
Polierplan - realizačný projekt rodinného domu
Kompletný projekt - štúdia, Einrechplan, Polierplan

Chcem projekt


Výhody spolupráce

Check icon

Projekt na mieru

Žiadne neflexibilné riešenia ani katalógové domy. Každý klient u nás dostáva individuálne riešenie projektu šité na mieru.

Check icon

Kompletné služby

Postaráme sa o projekt, úrady aj povolenia a v spolupráci s našími partnermi aj o realizáciu. S nami to budete mať naozaj jednoduché.

Check icon

Znalosť pomerov

Stavba domu prináša so sebou množstvo nástrah. Poznáme potrebné predpisy a bezpečne Vás týmto procesom prevedieme.

© 2018 einzigArtig | Vytvoril BOLD Digital

© 2018 einzigArtig
Vytvoril BOLD Digital