Interiér CZ

Návrh interiéru
Navrhnuté v 2019

Tentokrát bolo našou úlohou v spolupráci s Bc. Anitou Urbanovou navrhnúť interiér, ktorý v sebe kombinuje prvky hneď niekoľkých štýlov. Otvorenosť mestského štýlu, ktorý je ideálny pre menšie typy bytov, dopĺňa jednoduchosť bledých drevených tónov palety škandinávskeho štýlu, do ktorých vstupujú lesklé kovové povrchy a zavesené svietidlá s industriálnym nádychom. Vďaka použitiu štýlov, ktoré sa v dnešnej dobe tešia značnej obľube, pôsobí byt veľmi moderne a trendy.

Kuchyňa

Predsieň plynule prechádza do kuchynskej oblasti a disponuje dostatočným priestorom na odkladanie oblečenia. V kuchyni nájdeme chladničku, sporák a linku so skrinkami umiestnenými v dvoch radoch nad nimi. Celkový dizajn kuchyne pôsobí aj vďaka skrinkám bez viditeľných úchytiek jednoducho a nenápadne, bez elementov vstupujúcich do priestoru, čím si zachováva hladký profil. Kontrast vo forme hrubosti dopĺňa betónová omietka.

Nočná časť

Byt disponuje podlahovým vykurovaním, čomu je prispôsobený aj nábytok umiestnený na nohách, alebo, v prípade skriniek nad posteľou, pripevnený priamo na stene, čím nezaberá drahocenný priestor na podlahe. V súlade s požiadavkami klienta sme do bytu umiestnili posteľ pre dve osoby s dodatočnou možnosťou rozkladacieho gauča pre ďalšie dve osoby.

Denná časť

Pre otvorenosť priestoru sme pri kombinovaní funkčnosti a vzhľadu museli pracovať veľmi opatrne, aby sme popri dodržiavaní estetickej ucelenosti zachovali účel jednotlivých častí. Dostatočne presvetlená obývacia časť taktiež spĺňa prianie klienta v podobe priestoru na domáce kino, ktoré si svoje miesto môže nájsť na skrinke v industriálnom štýle.

Kúpeľňa

Kúpeľňa s WC a priestranným sprchovým kútom, ktorá je prístupná priamo z predsiene, sa nesie v škandinávskom štýle a prekvitá béžovými odtieňmi, mierne pripomínajúc prostredie severských sáun.

Údaje o interiéri
  • Podlahová plocha:
    38 m2
  • Počt izieb:
    1
  • Terasa:
    4 m2

© 2018 einzigArtig | Vytvoril BOLD Digital

© 2018 einzigArtig
Vytvoril BOLD Digital