Interiér CS

Návrh interiéru
Navrhnuté v 2014

Tentokrát sme navrhovali moderný dvojizbový byt v minimalistickom štýle. Do celkového vzhľadu interiéru sme okrem veľkého množstva dizajnových kúskov a na mieru robených prvkov zapracovali aj záľuby užívateľky, ktorými sú tanec a kvety. Pri návrhu sme sa snažili využiť dostupný priestor čo najšikovnejšie tak, aby napĺňal potreby klientky a okrem pohodlia disponoval aj dostatkom funkčnosti.

Dispozícia

Pri návrhu dispozície sme sa odrážali od už existujúcich stien. V byte pribudla vďaka novovybudovanej stene aj predsieň s posuvnými dverami, ktorá bola pôvodne spojená s obývacou kuchyňou. Taktiež sme pre zvýšenie komfortu oddelili kúpeľňu od WC, ktoré je teraz prístupné z predsiene. Táto zmena vyžadovala miernu úpravu v podobe zmenšenia spálne tak, aby bolo v kúpeľni dosť priestoru.

Obývacia izba s kuchyňou

V kuchynskej časti izby sa okrem jedálenského stola so slávnymi Charles & Ray Eames stoličkami nachádza aj na mieru vyrobená kuchynská linka s barovým stolom s dizajnovými stoličkami z dielne Normana Chernera. Svetlo izbe poskytujú visiace svietidlá značky Tom Dixion umiestnené nad barovým stolom. Jemný nádych pestrosti predstavuje obraz na motívy Alice v krajine zázrakov.

Obývacia izba sa rovnako ako kuchyňa nesie v štýle prírodných a jemných farieb. Tejto časti dominuje sedacia súprava Cassina piesočnej farby s konferenčným stolíkom. Nad ním je umiestnená ďalšia trojica svietidiel Tom Dixion v tmavom prevedení. Z izby máme taktiež prístup na balkón, ktorý do celej časti vnáša prirodzené svetlo. Na ňom sa nachádza jedinečný na mieru vyrobený stojan na kvety s tromi taniermi, ktorý zaberá čo najmenšie množstvo priestoru no zároveň je navrhovaný tak, aby poskytol čo najviac možností na umiestnenie kvetov.

Kúpeľňa

Kúpeľňa je charakteristická kontrastom čiernej a bielej odrážajúcim sa ako v zariadení, tak aj na stenách. Dekoratívny obklad na stene pri rohovej vani s páskovým vzorom tvorí akýsi oporný bod pre celú farebnú schému izby. Biele umývadlo Laufen Pro nájdeme zasa umiestnené na čiernom základe. V duchu kontrastu sa nesie aj štýlové svetlo v chrómovom prevedení.

Údaje o interiéri
  • Podlahová plocha:
    68 m2
  • Počt izieb:
    2
  • Terasa:
    4 m2

© 2018 einzigArtig | Vytvoril BOLD Digital

© 2018 einzigArtig
Vytvoril BOLD Digital